Szukaj informacji o grypie:

Mleko z miodemVN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Mleko z miodem, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Inni znaleźli nas wpisując:

 • mleko z miodem (91)
 • miod na grypę bostońską (1)
4 komentarze
 1. Polecacie jakieś konkretne miody czy mogą być takie zwykłe ze sklepu?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Te nasze polskie też mogą być. Trzeba tylko pamiętać, żeby ich nie gotować na dużym ogniu ani nie zalewać wrzątkiem bo mogą stracić swoje właściwości.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Poczytaj sobie o miodzie manuka. Tutaj masz stronę importera http://www.miodymanuka.pl/. Na święta zamówiłem je jako prezent dla swoich rodziców. Czekam na ich pierwsze opinie bo te w internecie są dobre. Podobno to całkiem inny miód niż ten dostępny w naszym kraju.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 4. ee no ludzie miodów jest wiele. Poczytajcie sobie i wybierzcie taki, który Wam odpowiada. Wiadomo, ze kazdy ma inny smak i dzialnie ale w zasadzie miod to miod. Wzmacnia odpornosc i pomaga organizmowi. Nie znam miodu, ktory szkodzi… no chyba ze w nadmiarze :PP

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
Pozostaw odpowiedź

Ostatnie artykuły

Stawmy czoła grypie razem!

Nasz serwis powstał po to aby sobie wzajemnie pomagać i aby doświadczenia każdego z nas w walce z grypą miały szansę dotrzeć do innych ludzi i pomóc im w walce ze zjawiskiem ,które każdego roku zagraża naszemu zdrowiu w okresie jesienno-zimowym. Dlatego zachęcamy do komentowania, oceniania i brania aktywnego udziału w życiu naszego serwisu a także forum. Nadsyłajcie też swoje sposoby na walkę z grypą, przeziębieniem i katarem. Nie dajmy się pobić grypie!