Szukaj informacji o grypie:

Mleko z miodem

Znakomity przy problemach z gardłem, działa również napotnie, obniżając gorączkę. Do kubka ciepłego (nie gorącego!) mleka dodajemy 3 łyżeczki miodu (najlepiej odmianowego), łyżeczkę masła oraz 2 ząbki czosnku przeciśniętego przez praskę. Dokładnie mieszamy.

Zobacz również ᐅ  Syrop z szyszek
3 komentarze
  1. Polecacie jakieś konkretne miody czy mogą być takie zwykłe ze sklepu?

  2. Te nasze polskie też mogą być. Trzeba tylko pamiętać, żeby ich nie gotować na dużym ogniu ani nie zalewać wrzątkiem bo mogą stracić swoje właściwości.

  3. ee no ludzie miodów jest wiele. Poczytajcie sobie i wybierzcie taki, który Wam odpowiada. Wiadomo, ze kazdy ma inny smak i dzialnie ale w zasadzie miod to miod. Wzmacnia odpornosc i pomaga organizmowi. Nie znam miodu, ktory szkodzi… no chyba ze w nadmiarze :PP

Pozostaw odpowiedź

Ostatnie artykuły

Stawmy czoła grypie razem!

Nasz serwis powstał po to aby sobie wzajemnie pomagać i aby doświadczenia każdego z nas w walce z grypą miały szansę dotrzeć do innych ludzi i pomóc im w walce ze zjawiskiem ,które każdego roku zagraża naszemu zdrowiu w okresie jesienno-zimowym. Dlatego zachęcamy do komentowania, oceniania i brania aktywnego udziału w życiu naszego serwisu a także forum. Nadsyłajcie też swoje sposoby na walkę z grypą, przeziębieniem i katarem. Nie dajmy się pobić grypie!